kosna

Kolik to stoji, kdyz dam spz do depozitu?

a vadi kdyz mam propichnuty maly tecnikak a do kdy je musim vzit zpet dekuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Poplatek za uložení registračních značek do depozitu činí 100,–Kč a to na dobu 12 měsíců.
Co máte na mysli propíchnutým osvědčením o technickém průkazu?
Auto není přepsané?

Další odpovědi
cukrar

zřejmě máte na mysli, že není vozidlo doregistrované na Vás. Proto máte vyzněčeno na osvědčení. Nejdříve musíte vozidlo na sebe doregistrovat, pak uložit do depozita, na jak dlouho chcete.

Sobole, prosím, toto: "že další rok to je 100,– za 6měs. "
máte odkud? V zákonu o správních poplatcích je to uvedeno úplně jinak!

Zdroj: www.poradte.cz

sobol

Jak píše Miroslavst, poprvé jednorázově 100,– za 12měs., jen bych upřesnil, že pak se platí po 50,– za 6měs. a tak už to zůstane na další léta.