TLW

Kolik stojí tetování pravou hennou a jak dlouho vydrží ? Díky

Tetování hennou

Odpovědi
WeeBear

Ceny se pohybují od menších (a jednodušších) obrazců od 350,– bylo by však lepší, pokud chceš práci profesionála, oběhnout více tetovacích salonů, kde je provádí a optat se na ceny. Výdrž tetování je závislá na tom, jak často se umýváš, jestli se na daném místě např. krémuješ, aj. v nejvíce namáhaných částech to po pátém dni začne mizet, pokud zvolíš správné místo, může vydržet 2 týdny, než začne mizet.