matoumi1

Kolik stojí poštovné do ČR za Amazon Kindle?

Nějak se v tom nevyznám a nerad bych platil za něco o čem nevím. Zde ( http://www.ama­zon.com/gp/pro­duct/B007HCCNJU­/ref=fs_sz ) je odkaz na čtečku, kterou bych si rád obědnal, cena je 69 dolarů a kolik tedy dám ještě za poštovné do ČR? Popřípadě jakékoliv jiné poplatky?

Děkuji.

Odpovědi
cochee

Přihlaš se na ten Amazon a dej si Kindle do košíku. Jeden z následovných kroků je Shipping & Payment, tedy Dodání a platba, tam by ses měl dovědět poplatky za poštovné a balné, eventuelně pokud je víc možností. To se ti objeví dříve, nežli skutečně závazně objednáš, takže pokud se ti to nelíbí, pouze vyhodíš Kindle zase z košíku ven. Nezapomeň, že Kindle se stane ještě na našem území předmětem výměry cla a DPH a to bude asi vyšší položka než poštovné a balné.

Orange

Nedávno jsem to řešil a bohužel se to už nevyplatí. S poštovným, clem a kdo ví, co se ještě platí.. + 1roční záruka. Na webu amazon-kindle.cz bys měl najít detailní info. Osobně jsem Kindle 5 koupil se skřípáním zubů u Alzy.

Lizart121

Já jsem si čtečku Kindle koupila z českého obchodu. Myslím, že jsem někde četla, že si jeden pán objednal čtečku přímo z Amazonu a poštovné ho vyšlo asi na 3.000/4.000,–
Zde je odkaz na Heureku: http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/f:12134:­301186/