HDMI

Kolik stojí poslání obyčejného pohledu do Austrálie?

Dobrý den,
potřebuji vědět kolik stojí poslání pohledu do Austrálie a jak dlouho přibližně potrvá než dopis do Austrálie dojde? Předem děkuji za odpověď. 🙂

Nejlepší odpověď
Lamalam

Odeslání pohlednice do Austrálie stojí 25 Kč. Jak dlouho to jde netuším, z USA do ČR šel obyčejný dopis 4 dny.

Zdroj: https://www.pos­taonline.cz/kal­kulacka-postovneho/-/typ/zasilka

Další odpovědi
marci1

Mimo Evropu 30,– Kč a dojde tak počítám, když se bude dařit, za 3–4 dny. 🙂

lexx

pro pána Jana…to se ještě smí a dělá ?!
jinak nevím poštu jsem nepoužil aspoň 10 let