STUDENTKAEVA

Kolik si mám vzít peněz na 3 dny do Ostravy?

Jde zejména o peníze na jídlo. Dopravu mám zajištěnou a památky navštěvovat nebudu. Nějaké jídlo sebou mít budu a v hotelu je restaurace jídlo cca do 100 Kč. Uvažuji tak o 500–1000 Kč, možná se vám to zdá některým moc, ale jsem člověk, který potřebuje mít rezervu.

Odpovědi
Quimby

No, tak pokud nebudeš jíst jenom v restauracích a třeba si koupíš i něco jentak, tak mi to přijde akorát. Lepší si vzít víc než míň. Každopádně i v Ostravě mají bankomaty, tak si kdyžtak můžeš vybrat.

Drap

Když nedokážeš odhadnout kolik asi budeš potřebovat, jak to mají odhadnout jiní, kteří tě neznají. Někoho stojí jídlo na den 1000 kč, někomu stačí 70. V tomto případě bude možná lepší, když nikam nepojedeš.

štamgast

Tolik, kolik potřebuješ. Spočítej si to+rezerva.

GM

Záleží na tom, jak moc se chceš rozšoupnout.