leguan

Kolik se mě vejde přibližně písniček na kartu 2GB

Nejlepší odpověď
www

Tak jsem to zkontroloval a mám na kartě 2gb celkem 558 mp3. Z toho je několik zkrácených vyzvánění atd. a karta dál obsahuje aplikace, obrázky, nějakou hru a není plná. 😉
Doplňuji:
Používám bitr.160, což na mobil i s průměrně kvalitními sluchátky stačí.

Další odpovědi
anonym

od 200písniček-hóóódně kvalitní, až po 1000 písniček-hodně nekvalitních

Rejpálek

Záleží, jak dlouhá bude písnička. Ale když budete počítat s průměrnou velikostí mp3 kolem 8 MB, tak se vám jich tam vejde cca 250. Ale počítejte s menším množstvím ;)

rtepp

Při prům. vel.8MB 250 písniček