Dena443

Kolik se dá investovat nejvíce do komodit?

Zajímá mě, až kolik peněz je možné investovat do komodit, děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Nekonečno. Kde by jako měl být limit? Můžete si koupit milion domů, můžete si koupit milion tun platiny, … Jako ptáte se na zákonný limit na osobu, nebo …?

Další odpovědi
successful

Tolik kolik člověk má nebo kolik je ochoten. Nemá to omezení.

supersonny11

Počkejte si, až budete dospělá, a budete mít základní přehled.

Dochy

Maximálně jen tolik, kolik máš, ev. kolik se Ti povede splašit od věřitelů. Víc asi ne.

Schluker

Na takovou otazku se da odpovedet snad jenom “ano”. Neposkytujete zadne detaily, nic. S timhle pristupem se do toho radsi ani nepoustejte. Investovat se da klidne pet krav, kdyz na to prijde…

Tomáš1234

Tohle nikde omezeno není, tudíž investovat do komodit můžete tolik, kolik chcete. A pokud se bavíme o investici do komodit na páku, tak broker ještě tu vaši investici může v případě zájmu znásobit, a to až 10× viz https://inves­tplus.cz/inves­tice/komodity-investice-nakup/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hlada

Takto formulovaná otázka nedává smysl. Zeptej se konkrétně.

anonym

Vy prostě nedáváte smysl. Nikde není jediný údaj, není tu ani otázka. Trh, komodita, index, burza, …

Dena443

Ptám se jako investor z pohledu jiné osoby, kolik by byl ochoten třeba investovat.

Humumbus

Pokud se bavíme o výši peněžních prostředků, limit je skutečně omezen pouze tím, kolik peněz máte k dispozici (eventuálně, kolik jste – nedejbože – si ochotna půjčit). Z hlediska percentuálního složení vašeho portfolia by komodity obecně neměly přesáhnout cca 25 %, bavíme-li se tedy skutečně o investování. Pokud chcete spekulovat, pak je to jen a jen na vás, nicméně z tohoto hlediska patří komodity spíše k rizikovějším.

Dochy

Tomu ale ta otázka moc neodpovídá 😉