Dane

Kolik jste ochotni zaplatit za ubytování na 1 noc?

Nejlepší odpověď
quentos

Nepotřebuju žádnej komfort, takže nad 500 fakt nejdu. Tuhle jsem spal v Ostravě asi za 200.- a spokojenost…

Další odpovědi
gecco

Kde a kdy???
Kapku jiné ceny budou v zapadlé vísce jihovýchodní Moravy v listopadu, kapku jiné v Praze na začátku Pražského jara a ještě kapku jiné v LosAngeles na Silvestra…

klumprt

Kolem 500 za osobonoc si myslím, že by se měl sehnat čistý a pohodlný hotelový pokoj nebo pokoj v penzionu. Na venkově.

V Rakousku toto očekávám někde kolem 20–25 EUR.

Za uvedené ceny očekávám i snídani.

ReHu

Ještě doplním gecco.
Také záleží jak hodně to potřebuji.
Občas přespim na károšce v autě. Zadarmo.
Jindy dám 1000 za nocleh v hotelu s teplou sprchou, WC, pohodlnou postelí a snídani.

Dochy

Nevim kolik nejvic, ale vim, kolik jsem platil pred 2 tydny… Samozrejme pokud clovek vi ze mu to nekdo proplati, je to o necem jinym… Na sluzebce v anglii nam selhalo ubytovani na jednu noc (chyba organizace). Sehnal jsem narychlo nahradu… 174 liber za pokoj. Tj asi 6800kc

štamgast

Podle toho, kde je nejlepší poměr cena/pohodlí.