Kazatel

Kolik jste ochotni a hlavně schopni zaplatit za plyn za 1 MWh? Máte nějakou představu?

Nejlepší odpověď
dudu

Včera jsme obdrželi vyúčtování za rok 2021. Z údajů vyplývá, že jsme v bytě 2+1 za dálkovou dodávku tepla a teplé vody od plynové kotelny celkem zaplatili 22873 korun, což je oproti roku 2020 o 7802 korun více. I když se meziročně jedná o téměř 52%tní nárůst, nepředstavuje to pro rozpočet naší domácnosti devastující položku.

Další odpovědi
_Bůh_

0 Kč
Nepoužívám plyn, nejsem nácek

Hlada

Do ceny elektřiny. Kdyby byl plyn dražší než elektřina, tak se nevyplatí, protože trubky, komín a údržba je dražší, než dráty.

elkon

Neřeším to, protože stejně jiné řešení není možné.

paul1

Já to stále počítám v m3, po staru. Od nového roku by se prý platba mohla zvednout o 60%, žádný problém.