vikimiki11

Kolik je 1010 v bin. soustavě v šestnáctkové soustavě?

Nejlepší odpověď
Dochy

A

A proč si to nezjistíš sám? Tohle umí i ta debilní kalkulačka ve windowsech…
(nehledě na to, že je tyhle základní převody jsou poměrně jednoduché a za tu dobu co smolíš otázku sis klidně mohl napsat převodní tabulku:

0 0000
1 0001
2 0010
3 0011…)

Další odpovědi
aliendrone

Sdělím ti tajemství. Ne že to někomu vykecáš. Je to totiž MOC tajné. 1010 ve dvojkové je ÚPLNĚ STEJNĚ TOLIK JAKO V ŠESTNÁCTKOVÉ!!! (jen se to jinak zapisuje) Valíš bulvy, co? A když objevíš takovou budovu, které se říká „Základní škola“, tak tam se dozvíš ještě MNOHEM VÍC tajemství, pokud budeš používat to, co máš v hlavě – ať už to je v tvém případě cokoliv. :D :D :D

Emír 007 X

A