Mikrotem

Kolik firem může člověk vlastnit? Je to omezené?

Nejlepší odpověď
paul1

Omezené to určitě není.

Další odpovědi
Drap

Kolik se ti zachce.

Pepa25

Není to omezeno přímo, omezení mohou být pouze nepřímá: např. přes zákaz konkurence (nemohu vlastnit jednu firmy částečně s někým a jinou sám bez souhlasu tohoto společníka) nebo přes pravidla konsolidace a daní (pokud vám více firem, tak na mě dopadají další povinnosti, takže může být výhodnější je sloučit nebo prodat).

autacek

Firem můžeš vlastnit kolik chceš, zodpovědnou osobou však můžeš být maximálně ve čtyřech (i když ti nepatří).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.