Kolik denně sníte vtipné kaše?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já ji nemusím, mám ji od přirození.

Další odpovědi
annas

K obědu jsem měla pohankovou jako přílohu – ta kdysi získala pojmenování „vtipná kaše“.

Ráno jsem snídala jiný druh vtipné kaše, ovesnou s ovocem, střídám s jáhlovou, špaldovou atd.

Sice za pecí nesedím, abych jako Honza snědla misku kaše, seskočila z pece a vydala se do světa na zkušenou,.

Ale věřím, že kaše oblahují hodně minerálů, stejně jako semínka, ovoce pak vitamíny, takže působí na mozek.

Tudíž beru tak, že zatím je moje paměť celkem vtipná, ve významu bystrá …

dubraro

Tolik, kolik si uvařím.

Rokio

Žádnou. Humor mám v sobě od narození.

Rokio

Kepler: Spíš od narození, nemyslíš?

Shoehardt

Rokio, měl bys to začít konzumovat.