Gami.Pet

Koleno.....

Dobrý večer, celý den sedím a teď když jsem vstala, tak cítím tlak pod kolenem a mám to oteklé, nebolí to. Zajímá mě z čeho to je, nemáte někdo podobnou zkušenost?
Děkuji :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nemám podobnou zkušenost, proto že se celý den hýbu a nesedím před TV nebo PC!

Další odpovědi
Araxis

rozhýbat bude asi to nejlepší.Skřípla jste si průtok krve do končetiny…

marci1

To je právě tím, že dlouho sedíš. Je nutné střídat sezení s pohybem, procházkou, cvičením ap. Já nevydržím dlouho sedět. Musí se to střídat. Třeba v letadle je dlouhé sezení ještě nebezpečnější.

anonym

Dlouhodobé sezení většinou negativně ovlivňuje proudění lymfy. Když dělám účto a sedím pár dnů často a dlouho u počítače, tak s tím mám také problém. Chce to patamovat na občasné protažení a procvičení, především dolních končetin (lepší ale je protáhnout celé tělo). Výborné je „šlapání na kole“

Krakis

U počítače střídám klekačku ze sedacím (masážním) míčem a jsem bez problémů…

zjentek

barbakan, marci a ocko- vy máte do těla nějak vpravena čidla, že zatímco se někde krásně hejbete, tak jste s elektronikou nonstop? Kde se to kupuje?