rady74

Kodeky na W media player

Nejde mi otevřít soubor na mailu,třeba WMW.Naskočí jen začátek na 3 sekundy a hotovo.Dá se to nějak spravit?A předtím se objeví tabulka jen uložit nebo storno,ale chci,aby tam byla i možnost otevřít.Díky za radu

Nejlepší odpověď
kenyrts

to hlavně záleží na tom co používáte za poštovního klienta(program)dá se v nastavení upravit aby klient otevíral přílohy přímo!!!
Já osobně bych ale doporučoval si přílohy raději ukládal do určité složky a potom teprve otvíral či přehrával(hlavně z důvodu bezpečnosti systému),myslím viry spamy a pod.

Další odpovědi
fortin

Tohle vypadá na rychlost stahování. Před spuštěním přílohy v e-mailu je lepší když je celý soubor uložen na disku a přehrávač nemusel čekat na další kousky souboru.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/k-lite-codec-pack/