Dan007

Bude mít 17letý kluk problém s policií, když se pohybuje sám v noci v Praze bez alkoholu a bez cigaret?

Původní otázka před její úpravou.

Kluk sám v noci v Praze venku 17 let bez požití alkoholu ani cigaret. Bude s policií problém?

Nejlepší odpověď
quentos

Jestli se tam fakt potuluje po nocích už 17 let, možná s ní problém mít bude.

Další odpovědi
ivzez

Kluk už 17 let venku po nocích?
Kdy s tím proBůh začal?

S policií problém nebude. Spíše s tím, co těch
17 let po nocích venku prováděl.

Edison

Má občanský průkaz? To by už měl vědět.

MartGrin

Myslím, že protentokrát ho nechají jít, ale příště by si měl aspoň cucnout coly s rumem.

Reezo

Policii bude zajímat pouze to, pokud budete jednat protiprávně nebo se dopustíte přestupku. Alkohol bude policii zajímat pouze za volantem, případně kdyby vás někdo udal, že nejste dospělý a jste opilý… To je ale bude zajímat to, kde jste sehnat ten alkohol.

Pepa25

Policie není od toho, aby zkoumala porušení večerky dané od rodičů.

Dochy

Pokud nebude vykazovat známky toho že je v potížích, nebo že by mohl působit potíže, nikdo si ho ani nevšimne. Možná si ho nikdo nevšimne i když v těch potížích bude.

led

ivzez, krásna reakcia na pravopisnú chybu 🙂
je to vôbec ešte kluk? Nie je to už muž?

led

annas
Smutné je, že opravou nadpisu, práve tie odpovede, ktoré presne odpovedajú a ukazujú na nesprávnosť formulácie v nadpisu otázky sa takto dostali do „zavádzajúcich a nesprávnych odpovedí“

annas

Opravila jsem otázku, ale jako vždy nechávám tu původní.

Třeba u zvoníška jsou odpověd i na její původní otázku a na její změněnou otázku. Takže rozdílné, ale oba typy jsou v souladu s otázkou

Jiná možnost je otázku nahlásit jako nesrozumitelnou, ale když jsou uvedené 2 otázky, tak čtenář snad pochopí, na kterou kdo odpovídal.

annas

Doplnila jsem ještě, že jde o otázku před úpravou

Pokud je taková zmatená otázka, napíši tazateli, aby ji upravil. Ale to je ještě bez odpvědí.