Galax

klávesnice nereaguje…čím to je?

dobrý den, mám problém s klávesnicí, najednou mi vetsina znaku zacala spatne fungovat nebo prestala fungovat uplne, mam notebook s win vista. pro priklad jak klavesnice blbne napisu vetu ,,blbne mi klavesnice´´´: Bbn mi kvsnic. tak prosim poradte, cim to muze byt?

Nejlepší odpověď
chudst

Cim to je? Pravdepodobne klavesnici :) Mate-li ho v zaruce, tak reklamujte. Nemate-li, je to vetsi prusvih. Bud investujte do opravy nebo si kupte externi klavesnici. Sam to pravdepodobne nevyresite.

Nejjednodussi by bylo, kdyzby jen byla zanesena prachem a neporadkem, stacilo by ji vycistit. Ale nez se k ni (alespon v mem) notebooku dostanete, musite rozebrat cely notas.

Další odpovědi
Syd

A zkusil jste to vypnout a zapnout? (řeší 90 % poruch PC) Jinak stalo se mi třeba že mi psala klávesnice něco jinýho (zmáčkla jsem třeba „b“ a napsalo to „:´q“ a byl to nějakej vir

DavPle

Dobrý den, zřejmě prach v klávesnici – vyzkoušejte „externí“ – pokud pomůže, běžte k prodejci – pokud je NTB v záruce, reklamujte, pokud ne, zeptejte se na výměnu. Je možné že i záruční oprava bude možná na prodejně (to záleží dle konkrétního typu). Na prodejně Vám také vyzkouší extrní kl. – pokud ji nemáte kde půjčit. Výměna klávesnice v ntb není nákladná oprava jako např. displej – nebojte se.