Danielson

Blbne klavesnice

Když hraji internetovky tak po stisknutí klávesy se chová jako bych ji neustále držel a postava si jde tím směrem, nevíte čím to bude?
Doplňuji:
NONNEL díky zkusím to, ale divné je právě to že to blbne jen u těch her.

Nejlepší odpověď
nonnel

Klávesnici rozeber a tu umělou hmotu zbav mastnoty a prachu. Ale ne žádným rozpouštědlem. Stačí Jar. To samé udělej s každou klávesou. Nejdříve si ale klávesnici vyfoť, ať víš kam která klávesa patří. Vše pořádně vysuš! Jde o to, co máš za klávesnici. U některé se ti klávesy vysypou, u některé drží. Já jsem měl ten samý problém.
Doplňuji:
Tak jestli to blbne jen u těch her, tak to klávesnicí není. Jakou máš paměť a grafickou kartu? Já bych to na to typoval.

Další odpovědi
Pepa88

Klávesnice je spotřební zboží. Doporučení nákupu nové klávesnice je (nejpozději) každý rok a to proto, že počítačové klávesnice jsou statisticky nejvíce infekcemi zamořená místa v celém bytě…

Každopádně, to že to dělá klávesnice jen při hraní her je bohužel jen tvá hypotéza… Právě u her totiž mačkáš více kláves naráz / často klávesy měníš atp. Počítač zná události „keypressed“ a „keyreleased“ – stačí, aby ta druhá byla překryta něčím jiným a tvůj problém je na světě :)

V první řadě zkus jiný USB port – ideálně aby na stejném páru už nebylo zapojené další zařízení :)

Konan-Pain

Také se mi to stalo, pomohlo mi když jsem to minutu stále mačkala.