ƊƖȤȤƳ ƳƬ

Když zapojím monitor pomocí hdmi do grafické karty, displej je černý a nereaguje.

Dobrý den, pořídil jsem si novou grafickou kartu Nvidia. Prvně když jsem grafickou kartu zapojil tak vše normálně fungovalo a obraz se ukázal. Potom jsem chtěl dát ještě na procesor novou pastu tak jsem ho vytáhl a dal zpět a pak jak jsem spustil PC tak obraz nejede. Zkoušel jsem se dívat na Youtube, tam radili, že mám zkusit vytáhnout baterii z Biosu, tak jsem tak udělal ale marně. Počítač se normálně spustí ale obraz žádný, prostě tam není signál a pc ani tu kartu nezaregistroval, že by tam byla. Ale chladič se točí. Budu moct rád kdyby mi někdo pomohl děkuji.

Odpovědi
elkon

Pokud tam máš port pro připojení VGA, tak to zkus. Pokud „pojede“, tak máš v háji digitální část.

Dochy

  • přeskládej znovu karty
  • zkus něco připojit přes jiný výstup grafické karty.