Autista

Když zapnu počítač spustí se mi internet s dvěma pop-up stránkami, co mám dělat?

Když zapnu počítač objeví se černá tabulka jako cmd a zapne se prohlížeč kde hned vyskočí dvě stránky. (http://gestyy­.com/w6CWMF a bitf.ly taková včelička nebo co) Pochopil jsem že jde o malware stáhl jsem si program Malwarebytes, našlo to 6 hrozeb všechny jsem vymazal, v ovládacích panelech jsem taky vymazal pár podezřelých programů, v prohlížeči jsem zadal nastavení-rozšířená n.-vyčištění počítače, ale nic to nenašlo, už jsem celkem bezradnej a nechce se mi dělat tovární reset, můžete někdo pomoct? (STAHOVAL jsem si pouze české překlady do her a pro jistotu jsem je všechny vymazal)

Odpovědi
aliendrone

Promazals i položku „Po spuštění“? Nastavení > Aplikace> Po spuštění.
Jinak budeš muset editovat registr >
HKEY_LOCAL_MAC­HINE\Software\Mi­crosoft\Window­s\CurrentVersi­on\policies\Ex­plorer\Run
popřípadě
HKEY_LOCAL_MAC­HINE\Software\Mi­crosoft\Window­s\CurrentVersi­on\Run

Tam si najdeš ten bordel (resp. jeho klíč) a dáš něj (tedy ZMĚNÍŠ) středník (hned na začátek BEZ mezery). Nebo ho rovnou smaž. ;) :D :D