zjentek

Když tady teď máme „Palacha2“, je šance, že zde konečně ustane ten počet nesmyslných otázek okolo původního Palacha?

Praha, Václavské náměstí a člověk- pochodeň při opěvování Jana Palacha.

Odpovědi
Kryšpín

Záleží zda média a skoro stateční osmašedesátníci vše uklidní, neb se bude nadále šťourat a kňourat vracet se k něčemu co bylo od počátku šílenství vyrobeno čtyřkou komunistů, socialismus-komunismus v roce 1968 přeroubovat na kapitalismus ve Varšavské smlouvě za přihlížení Sovětského svazu