Zvědaveeej

Když si někdo 18+ objedná balík z sex shopu do Zásilkovny a měl by to vyzvednout někdo jiný, kolik mu musí být let?

Děkuji

Odpovědi
led

Zasielkovňu nezaujíma obsah, ale doklad k prevzatiu zásielky.

Zásielka zo sexshopu je posielaná v anonymnom balení ako bežný balík bez vonkajšej identifikácie obsahu. Tak tvrdia šťastní e-kupci…🤦‍♀️

Drap

Zásilkovna nezjišťuje věk odběratele, ani co je v zásilce. Otázkou pouze zůstává, kdo si ho vyzvedne. Zásilkovna ho vydá pouze tomu, kom je balík adresován, popřípadě kdo se prokáže zaslaným kodem.

elkon

Na věku nezáleží, hlavně aby to unesl, když to bude „balík“.

marci1

E-shop s erotickým zbožím má při zadávání zásilky do systému „Zásilkovny“ možnost zaškrtnou políčko 18+, což znamená, že při výdeji zásilky bude ověřen věk příjemce přímo na výdejním místě. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

Tento shop taky zbožňuju…co sis u nich koupila naposledy? :)

SuzanKa

Hele, to je asi jedno. á třeba objednávám z https://e-kondomy.cz/ a balíčky chodí krásně a diskrétně zabalené.

GabulkaA

Hele, doporučuju tohoto mazlíčka https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/stimulacni-gely-pro-zeny/joydivision-eropharm-spanish-love-cream-stimulacni-krem-40ml. Prostě paráda, senzační požitek.