DIH

Když si chci koupit notebook na hraní nějakých her např. San Andreas, Mafie, CofD a nějaké ty práce ve wordu na jaké

Když si chci koupit notebook na hraní nějakých her např. San Andreas, Mafie, CofD a nějaké ty práce ve wordu na jaké parametry bych měl koukat.?

Odpovědi
anonym

podívej se na parametry her, na čem jsou schopny jet. Je tam minimální a doporučená konfigurace. Z toho můžeš vycházet.. pokud chci počítač jen na hry, tak se vyplatí nějaká konzole, je to levnější a výkonnější.

Rabi7

Procesor, dneska min 2 jadrovej aspon 2,6 GHz
Ramky aspon 4 GB
EXTERNÍ grafická karta aspon 1 giga

Integrovany GK jsou na *******

A disk aspon se dvema giga SSD aby se to rychle nacitalo vse.
Čim vetši budeš mít ty parametry tim lip