dust8

Když někdo dělá papíry na motorku, tak dnes už s ním instruktor nejede na motorce, ale jede za ním v autě?

Viděl jsem to nedávno. Prvně jsem si myslel, že žák ztratil instruktora někde po cestě, ale nevšiml si toho, ale pak jsem si všimnul auta autoškoly jedoucí hned za ním. To musí mít nějakou hlasovou komunikaci, že?

Jak to bylo v dobách, když ještě jezdil instruktor společně se žákem na jedné motorce? To musel instruktor mluvit dost hlasitě, aby jej žák slyšel? Vždyť to jde přes helmu instruktora a pak helmu žáka, né? To musel asi řvát jak tur, aby jej žák slyšel.

Možná se pravidla změnili, když se stalo více bouraček a odnesli to oba a tak se instruktoři chrání a veškeré nezodpovědné řízení si odnese pouze žák. Nebo ne?

Nejlepší odpověď
cukrar

Toto již platí nekolil roků, instruktor jede buď v autě, nebo na jiné motorce. Dříve jezdili spolu, nebyl žádný problém.