mikee.nikee

Když máte nadváhu, znamená to jen že máte více tuků nebo to může být i tím že jste „svalnatí“ ?

Odpovědi
Lutagame

to záleži jestli máš pupek a že si nevidíš na nohy nebo jestli mas svaly ze sou videt jako ze mas prsa a brisaky tak velky ze si nevidis na nohy :D ale vetsinou nadvaha je myslena tim lidem ktery jsou „obézní“

KalonCZ

Nadváha je stupeň obezity, jedná se tedy o nemoc pramenící ze špatné výživy, obvykle se určuje podle obvodu pasu (anebo se můžeme poohlédnout po BMI), správná odpověď bude tedy ta první – jedinec je „obdařen“ velkým množstvím tukové tkáně (konkrétně je to bílá tuková tkáň).

Číselná hodnota na váze může být stejná u otylejšího člověka i u svalovce, jednomu na váze přidává „pneumatika“, druhému svalová hmota.

Zdroj: studium biologie