matesmates

Když mám zboží na prodejně v Olomouci a jsem jiný kraj můžu si je jet vyzvednout? Na základě e-mailu?

Doprava

Odpovědi
Dochy

Mám za to že ne. Měl sis ho nechat poslat. Vyjímky jsou dány a dovoz zboží tam pokud vím není.

Nassin

Ano.

Není to sice legální, ale dělá to spousta lidi. Jeden z mnoha příkladů. Člověk si zajde za obvoďákem v místě svého bydliště, požádá ho o vypsání doporučení na nějaký banální zubařský nebo chirurgický zákrok (piha, bradavice…) do jiného okresu, tam nakoupí a vesele jede domu se zbožím a výmluvou, že bylo spousta pacientů.

Drap

Můžeš si ta klidně zajet, ale až po skončení opatření.

autacek

Pokud máš živnosťák, nebo tam pojedeš pro zaměstnavatele, tak ano.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

matesmates

Děkuji dopraváci to nedoporučuji jsem zjistil tak jsem všechno zrušil Olomouc za rohem Pardubice daleko😀

Dochy

Jo ty opatření jsou v některých (mnoha) ohledech opravdu na palici…

seraphico

Já bych také řekl, že to nelze. Nassine, máš nějaký odkaz, který by dal tazateli jistotu?