Elizabet

když mám menstruaci, tak už bude muset začít chodit ke gynekologovi?

právě jsem začala menstruovat..a když mám menstruaci tak už bude muset začít chodit ke gynekologovi?

Nejlepší odpověď
člověk

pokud nemáš potíže,nebo nepotřebuješ antikoncepci,tak nemusíš,stejně bys musela ,pokud ti nebylo patnáct,jít s maminkou a kontrolovali by tě konečníkem,ale co?????,když jsi zdravá

Další odpovědi
panenka

Ano máš pravdu měla by jsi navštívit gynekologa.

Jahoda

Je to nejlepší čas. Když dívka začne menstruovat, je dobré aby začala chodit ke gynekologovi. Ovšem úplně nejpozději se chodí v 15-cti. Ale „Čím dříve, tím lépe“ 🙂 A neboj se. Gynekologie není márnice a brzy poznáš, že to není vůbec tak strašné 🙂 Držím pěsti a přeji mnoho štěstí a odvahy. 🙂

Lucimia

Ano bylo by skutečně nejlepší, kdyby jsi už gynekologa navštívila, aby tě zkontroloval, jestli jsi zcela v pořádku, aby ti mohl zodpovědět tvé případné otázky… Vůbec se nemusíš bát, gynekolog tě neukousne a jsou i ženské gynekoložky, jestli se stydíš. Pamatuji si sebe jak jsem se hrozně bála a nakonec to bylo uplně prima. Takže hlavu vzhůru, jsi žena, jsi, tak se odvaž k první návštěvě.

iwetax

Nemusíš jdi až v 15.letech

RAB

Já už jsem měla menstruaci před rokem a nikam jse jště nešla. Jdi tam, jan pokud máš nějaký problém. Pravděpodobně, až půjdeš příště k pediatrovi, tak tě tam pošle.