Rocker

Když mám 3 malé ruční vysílačky s dosahem 5 km,v řadě po 5 km,dovolám se z první přes tu druhou až na tu třetí?

Doplňuji:
Ptám se jen ze zvědavosti,prostě mě to napadlo:-)

Nejlepší odpověď
elektrikář

Asi to nepůjde malé vysílačky musíš přepínat příjem vysílání. U CB jde požádat další stanici o přeposlání. Ale zatím toho o vysílačkách moc nevím.

Další odpovědi
dědapetr

Nejde to proto že vysílačky jsou pro vysílání a příjem,ne pro přenos.Když dvě vysílačky zapnou příjem tak se nedomluvíte to samé když vysílání.Musí to být jedna stanice na příjmu a druhá vysílá.A třetí slyší jen hovor z druhé nikoliv první k ní nemá dosah.