pilostta

Když má motorka na tachometru něco málo přes 3300, je to hodně. nebo málo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Tachometr je měřič rychlosti a třímachovou motorku asi nemáš. Na počítači kilometrů by to znamenalo, že je tak akorát zajetá.

Další odpovědi
Shoehardt

Tak jestli tam má 3300km/h, je nejvyšší čas brzdit.

kodl67

Je to hodně málo.

mzm

No, otáčky by se daly taky zahrnout pod pojem rychlost, při troše zlé vůle…
3300 ot/min nemusí být až tak málo, u takového 1,5l Harleye by takové otáčky mohly být naprosto dostatečné. U nějaké 50ccm zas nic moc, ale asi by to jelo (Babeta? pomocný motor ke kolu?), ale žádná urvišárna.

Kryšpín

Je to údaj stav kilometrů, neb max. rychlost