Millisek

Když má dítě alergii na kravskou bílkovinu, tak kdy se zařazuje normální mléko?

Odpovědi
Drap

NIKDY, POKUD ALERGIE NEZMIZELA.

elkon

Snad chodíš k dětskému lékaři. Ten dítě dobře zná. Ptáš se zde stále jako bys s dítětem žila někde v utajení.

cappuccino

Co je to podle tebe normalni mleko? Pokud ma dite alergii na kravske mleko, tak mu ho nemuzes davat!!
Normalni mleko je kravske mleko, ale existuji i alternativy.

SarrahParker

Zajímavý dotaz, taky by mě to zajímalo. Dcera má 3 měsíce a pořád ještě dáváme tady to kozí mlíko https://www.nase-mleko.cz/zbozi/ba­toleci-kozi-mleko-nase-mleko-3-multipack-5--525g/

Millisek

No kravské, četla jsem, že se pak později zkouší snášenlivost. Je tak?