hanulka11

Když je výlov rybníka,nevíte kam se odstěhuje vodník?

Nejlepší odpověď
kropitko

Vy taky asi nejste doma,když probíhá rekonstrukce, nebo nějaké jiné úpravy,,,třeba odpádí ke kamarádovi,nebo k milence, k příbuzným apod,,no a nebo si odskočí jenom na tu chvíli na pivo,,,ono ten výlov zase tak dlouho netrvá,,,

Další odpovědi
vagra

Obecně-vodníci se při výlovu nestěhují.Dovedete si představit,kdyby se měl pokaždé stěhovat?
Pokud po vypuštění vody nezůstane v bahně,pak je jasné,že dotyčný rybník,vodníkem obsazen nebyl!

flodur

Počká na vrbě-má plno práce.
http://nd03.jxs­.cz/437/647/453cc31ac­c_61960777_o2­.jpg

rybíz

Na vrbu, a tam kouří fajfku.

anonym

Šije, šije si botičky
do sucha i do vodičky.