Andyna Č.

Když jdu do aquaparku, mám menstruaci a použiji tampón, může vypadnout při sjíždění tobogánu a podobně?

Odpovědi
KatkatkaW

Pokud tampon zasuneš dostatečně hluboko, neměl by ti padat. Jinak konkrétně ve sjíždění tobogánu bych neviděl problém, spíš by ti postupně klesal, to bys cítila. Neboj, opravdu je malá pravděpodobnost.

mosoj

Nejsem žena, ale nepamatuji si že by se žena šla koupat když měla menstruaci. Ohrožuje především sama sebe.

Nuk nuk

Pokud je správně zavedený, tak by vypadnout neměl.