Gestas

Když dám dospělého kocoura k jeho matce, kterou několik let neviděl, poznají se navzájem?

A pokud ano, jak se k sobě budou chovat?

Nejlepší odpověď
dubraro

Myslím že nepoznají. Budou se chovat jako kocour a kočka, tedy syn může matku nakrýt, pokud jsou oba plodní.

Další odpovědi
independent

Ne nepoznají, budou se chovat jako kocur a kočka a on se bude snažit ji nakrýt pokud se bude mrouskat.

kurec

To asi nezjistíš to jen asi oni 2 a podle mě by se měli normálně chovat buď jako dítě a matka nebo jako kocour a kočka

independent

Ne nepoznají, budou se chovat jako kocur a kočka a on se bude snažit ji nakrýt pokud se bude mrouskat.

independent

Proč furt odpovídám v diskuzi