PankracXZ

Kdybyste se měli odstěhovat do Ameriky, kam přesně byste šli bydlet?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kalifornie nebo Havaj.

Další odpovědi
Kryšpín

Jedině Beverly Hills Kalifornia

ivzez

Pokud by to bylo povinné,
vybrala bych si v Severní Americe Kanadu
v Jižní Americe Peru (nebo Patagonii?).

Drap

Nešel bych tam.

ten který je

Nastěhoval bych se do vigvamu k Nšo-či.

zjentek

Do Kanady!

vKepler: Havaj je Amerika? To jsem ani nevěděl! ;)

jirka F

Do San Andreas.

nyjono

Kalifornie

led

Praha 2
(Lomy) Amerika, jazero, mesto blízko a napodiv sa aj dohovorím s ostatními

dudu

Většina mých známých byla při návštěvě USA nadšena přírodními krásami, ale možnost žít tam odmítli. Hlavním důvodem je zjištění, že v údajně svobodné zemi panuje značná nesvoboda a překrucování hodnot demokracie.

Nedávno proběhla v knihkupectví u Barviče na České v Brně autogramiáda Elišky Haškové – Coolidge. Spisovatelka teď žije v restituovaném statku na jihu Čech a závěrem řekla: Važte si vaší svobody slova a jednání, kterou máte v České republice! Tady můžete beztrestně kohokoliv z politiků kritizovat, nadávat, psát cokoliv, mluvit cokoliv, vydávat cokoliv, číst cokoliv…a nikdo vás za to nepronásleduje. Toto vše už v USA dávno neexistuje!!! Také proto ve stáří (77) žije TADY. Ta knížka se jmenuje „Pět amerických prezidentů, česká babička a já“. Dodávám, že tato distinguovaná dáma, plná elegance a šarmu s vybraným chováním volila prezidenta Zemana.

mosoj

Zjentek. Mlčeti zlato. Samozřejmě že je to USA ( a nic jiného otázkou míněno nebylo). Havajské souostroví je 50. stát USA.

zjentek

Aha… a tos z otázky vyčmuchal jak?

Kepler

zjentek: geograficky nepatří, ale politicky ano. Navíc jsem si myslel, že se ptá na USA.

zjentek

Hmm… ano, myslel. Jako mosoj! ;)