peterd108

Kdyby to šlo, chtěli byste se vrátit do roku 1999?

Nejlepší odpověď
anonym

uvedl jsi správný rok ?

Další odpovědi
anonym

Ano, chtěl bych. Možná ve svém aktuálním věku. Tehdy byla aspoň nějaká jistá budoucnost, což dnes chybí. A navíc i popová hudba měla svoje kouzlo. :)

quentos

ne, proč? Projít znova peklem nešťastných lásek na gymnáziu? A co víc – ještě větším peklem, kterým byla VŠ? A následně peklem zdravotních problémů z let 2005–2008?
Ani náhodou.

led

Je síce pravda, bola by som mladšia (to už tiež niečo znamená), no keď sa zamyslím… aký bol život v roku 1999, aby som sa doň vrátila?…
Hmmm, to by ale znamenalo, že by som musela znova veľa pracovať, aby som prežila, čakať na dôchodkový vek a strachovať sa, či mi práca a zdravie vydrží. Musela by som, či chcem, alebo nechcem!
Teraz pracujem preto, lebo chcem pracovať a to je rozdiel.

zjentek

kdyby to šlo, chtěl bych se vrátit před Krista ,)

Reezo

Radši bych nechal minulost minulostí a soustředil bych se na budoucnost.

Lenča59

ne

KalonCZ

Nikoliv. Sice bych si rád prožil bezstarostné časy kojence, ale asi bych z toho nic neměl. Nechť jest pochválena přítomnost (ať už je jakákoliv).

klob1

Já jen pár chvil před rok 1989..