FlAsh_7

Kdy se vyplatí koupit kryptoměnu?

Kdy se vyplatí koupit kryptoměnu? (respektive jak udělat její technickou analýzu?) Není o tom někde nějaký dobrý článek?

Nejlepší odpověď
anonym

To ti řeknu přesně: 6. července ve 3 hodiny odpoledne roku 2009 se to vyplatilo nejvíc 🙂 Zda se to vyplatí i teď ti nikdo nepoví a pokud ti to poví, rozhodně se ti za to nezaručí.

Další odpovědi
Tw!st

Když o nich zrovna nikdo nemluví. Až se o nich zase začne mluvit v médiích, tak už bude pozdě.

Alesh

kdeže loňské sněhy jsou… nebo jinak… pozdě bycha honit…

Edison

Když má nejnižší cenu.

Na technické analýzy jsou programy. Má to háček: Ty jsou poměrně dostupné a řídit se dle nich trh by nefungoval. Ono to chce kapku tý intuice, spousty informací, schopnost analytického myšlení, předvídavosti…