peterd108

Kdy jste naposledy stavěli iglú?

Nejlepší odpověď
Kepler

Celkem nedávno, asi tak před 55 lety.

Další odpovědi
Drap

V loňském roce i s přespáním v něm

anonym

Já bohužel nikdy…

marci1

Nikdy a doufám, že takovéto „iglú“ nebudu nikdy potřebovat: 🙂
https://ct24.ces­katelevize.cz/do­maci/2679290-iglu-pro-bezdomovce-chteji-dalsi-mesta-a-charity-zakladatele-projektu-nestihaji

Mp2

Asi 20 let zpátky..

Jednou jsme to videli u kamarada na zahradě. Potom to spadlo na nej i jeho bratra :)

My jsme si brali starý stůl z dílny (2×2 metry). Kolem nej jsme udelali kruh a staveli do kopule.
V noci, aby nikdo ze sousedu neviděl, že jsme chudaci a podvadime se stolem. :)

Méli jsme male magneticke svitilny, abysme neco videli, když jsme se tam schovavali v noci, seděli na dřevotřisce potazene plachtou a řešili nesmysly.

ivzez

Možná v některém dřívějším žívotě.

Lamalam

Pravé eskymácké iglú nikdy, ale sněhový záhrab jsem v rámci výcviku zimního přežití hloubila a nocovala v něm (už si to nechci zopakovat).