Kelt

Kdo poznal místo dnešní Výměny manželek?

Normálně se na tyto pořady nedívám, ale protože se to odehrávalo ve Valašském Meziříčí, odkud byla jedna rodina, tak jsem se chvíli díval. Bohužel jsem nepoznal ulici. Poznal to někdo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
seraphico

Smetanova

Další odpovědi
PepasAvalonu

Hergot, ten Valmez je nějaký známý. 😂 A nejen Dezou. Kam se hrabe Vsetín, to je taková ďoura, se vůbec divím, že to je okresní město, když v něm nic není (OK jsou tam úřady, ale ty může být kdekoli, že. Stačí ty lidi nastěhovat do jiných baráků).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

PepasAvalonu: on taky Valmez býval největším městem na Valašsku a do roku 1960 i městem okresním. Vsetín byl a dodnes je jen taková díra.

PepasAvalonu

Jo já vím. A pořád by se každý jen osamostatňoval. Např. Krhová. Tak se ještě zmenšuje. A i ostatní katastrální území na to mají náběh.

Pepa25

Pepas: naopak, vše důležité je na Vsetíně, Valmez je jen taková křižovatka na Rožnov u Dezy

PepasAvalonu

Vše důležité? A co jako, kromě těch úřadů?? OK, nově tam mají obch. galerii, ale jinak se tam nedá nikam jít. Mají tam jeden tzv. prťavý zámek (nejmenší valmezský je větší než ten jediný vsetínský). I za prací jezdí víc lidí do valmezu. Spousta větších i známějších firem. Náměstí je taky mnohem plnější, živější s víc restauracema, kavárnama, cukrárnama, obchody,.. Valmez má na každé lokalitě několik obchodních center (několik větších i menších obchodů pohromady) i plno malých všude po valmezu (to má i vsetín, ale valmez jich má víc). SŠ škola taky mají víc – větší a kvalitnější.
Valmez je skutečná křížovatka – z každé strany můžeš jet na spoustu míst – do velkých měst, vedoucí na dálnici a přímo do těch měst. Atd. Kam se dostaneš ze Vestína po těch malých silnicích – když to zjednoduším, tak jedna vede do Valmezu, druhá do Zlína. Pak ostatní vedou do malých vesniček (a přes ně se dostaneš do dalších vesnic). Pokud chce většinou někdo někam jet, tak jede ze Vsetíná přes Valmez.