Kajoch

Kdo je podle vás nejlepší tenista všech dob?

Nejlepší odpověď
cochee

Federer. Má dvacet grandslamových titulů, což je nejvíc z mužů, navíc je jeden z osmi mužů s tzv. kariérovým grandslamem, tj podařilo se mu v kariéře vyhrát alespoň jednou všechny ze čtyř majorů (US, Fr, Wim, Aus). Víc z jeho úspěchů najdeš např. na české wiki. Dovolím si ještě citát Jimmyho Connorse:

„V éře specialistů jste buď specialista na antuku, specialista na trávu nebo specialista na tvrdý povrch… anebo jste Roger Federer.“