mirekmirek34

Kdo by mi poradil,jak vydělat slušné peníze a je mi jedno jak.Hlavně aby to mělo efekt.Poradí mi někdo?Nemám moc zábran

Kdo by mi poradil,jak vydělat slušné peníze a je mi jedno jak.Hlavně aby to mělo efekt.Poradí mi někdo?Nemám moc zábran ,48 let 93 kg a chuttť udělat vše pro to ,abych se měl konečně slušně.

Nejlepší odpověď
Drap

Máš celou řadu možností, politik, lobista, vozit LTO a prodávát jako naftu, pašovat cigarety, založit si pěstírnu trávy, distributor drog a jistě by se našlo mnoho dalšího. Je jen otázkou, jak ti to dlouho vydrží, než tě zavřou.
Přeji mnoho úspěchů.

Další odpovědi
Děda Louda

Jednoduchý návod k použití:
http://zpravy­.ihned.cz/svet-asie-a-pacifik/c1-57236990-kdo-zarli-na-bohate-at-zacne-vic-pracovat-vzkazala-chudym-australska-miliardarka?ut­m_source=medi­afed&utm_medi­um=rss&utm_cam­paign=mediafed

BandiOl

Pokud máte trochu čas, přečtěte si knihu „Chudý táta bohatý táta“.
Alespoň dvakrát.
Pokud ještě budete mít zájem, napište.