dust8

Kde všude mimo CZC je možné nechat si PC sestavu nechat sestavit z vybraných dílů buď zdarma či za příplatek?

Nejlepší odpověď
callmehelf

Třeba alza.

Další odpovědi
anonym

umí to T.S.Bohemia a zpravidla má výhodnější ceny než alza https://www.tsbo­hemia.cz/sluz­by/skladani_po­citacu.htm poskládají ti z toho PC zdarma bez příplatku.

Arne1

U každé firmy co dělá počítače. Všude si můžeš vybrat komponenty a oni ti z toho udělají počítač. Obchodníci většinou vědí co pasuje dohromady a co se nekazi