Markus3

Kde si nechat proplatit stále platné poštovní známky nebo je pod cenou prodat.

Mám asi 5000 známek,vět­šinou Ačkové,ale i Béčkové,kusové i archy a potřebuji je co nejlépe a nejrychleji prodat.Poradíte prosím?

Odpovědi
JežíšKristus

Aukro

Arne1

Někdo kdo posílá hodně pošty. Tyto známky jsou stále platné za současné ceny.

RestInPeace

To nemá žádnou hodnotu. :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Markus3

Áčková 26 Kč a Béčková 19 Kč … dokud zase nezdraží,pak budou stát víc 🙂 … nejlépe bych je potřeboval prodat všechny naráz 🙂 A za 20 a B za 15 třeba.