Žolíík

KDE si muzu koupit peprovi sprej kdyz je mi 11 let??

Protoze se chci branit zlim spoluzackam co nechtej lgbt podporovatt

Odpovědi
Filip84

Ty si ho můžeš koupit kdekoli, ale legálně Ti ho nikdo v tomto státě nesmí prodat. Je to naprosto stejné, jako s tabákem: Ty můžeš legálně kouřit, můžeš mít i tabák legálně u sebe, ale nikdo Ti ho nesmí legálně podat, prodat, darovat ani nic podobného.

Sama sobě si spíš polož otázku, na co Ti v 11 letech bude pepřový sprej. Aby Ti ho někdo sebral a nastříkal do očí? Tak jo, no.

A pokud ho u Tebe najde policie, sebere Ti ho a rodiče budou mít problém – v nejmenším si s nimi promluví, v nejhorším na ně pošlou orgán péče o dítě.

zjentek

Pepřoví sprej? (; Žoli, namoč si hodně pepře do vody na 24h pak to sceď a použij lahvičku s rozprašovačem. Jo a přidej hóóódně chilli, to je lepší. Budeš pak „chillovat“! (((; Anebo použij lak na vlasy to je stejný (; ((;