kde si mohu zazadat o vystaveni rozvodoveho listu?

Rozvedla jsem se v lonskem roce v ceske republice a nyni ziji v zahranici. Dostala jsem jenom rozsudek o rozvodu. Dodnes nemam rozvodovy list. Kde si o nej mohu pozadat??

Odpovědi
kazisvět

Rozsudek o rozvodu musí nabýt právní moci. Předpokládám, že se nikdo k rozsudku o rozvodu do 15 dnů neodvolal, takže rozsudek právní moci nabyl.

Teď doporučuji domluvit se civilním oddělením příslušného soudu telefonicky, a pak jim zaslat rozsudek, aby na něj dali razítko s doložkou nabytí právní moci a zaslali jej vám zpět.