Kde seženu zásahovou kombinézus reflekčním nápisem „Security-zásahová jednotka“ a kanady a kuklu s otvory na oči?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ještě chybí požadavek na seznam bank .

Další odpovědi
Ella

tak kanady jak už psali pánové v army shopu, možná i v nějakém obchodě s pracovními oděvy by se našly a tam bys měl sehnat i kombinézu, ovšem bez nápisu. Myslím, že pro takové security firmy to dělají na zakázku.
Nebo si to tam sám našij…

SeptikB

Zkuste ARMYSHOP. Kanady tam seženete skoro určitě (za několik tisíc), na kuklu jsem narazil za 100–200 Kč, vypadalo to, že to tam prodávají kupodivu docela běžně… Ale tu kombinézu musíte vyžebrat někde u vysloužilého zasahovače.

venkovan

Vím ale neporadím. Ještě někde na mne vybafneš a budu si muset vyměnit prádlo.
Mimochodem – lidi s tímto oblečením se ke mne nesmí přiblížit – neuznávám je a jsem na ně agresivní víc než ratlík na dobrmana. A jediné co mohou, tak mne slušně z dálky pozdravit.

led

Zásahovú kombinézu s nápisom v špeciálnych predajniach pre bezpečnostné služby na základe licencie. Ak to chcete súkromne, tak to ani neskúšajte! Strašiť slušných ľudí, fuj!
Kanady a kuklu je dostať bežne.