BATEKPE

Kde sehnat zákazníky, kteří potřebují vytvořit webové stránky?

Umím vytvářet stránky ve WordPressu. Napadlo mě, že bych si tím mohl přivydělat. Kde ale najdu zákazníky, kteří by potřebovali vytvořit stránky?

Nejlepší odpověď
Edison

Na internetu??? 🙂 Udělej si stránky, umíš to, a nabízej. Na FB si můžeš zaplatit lacinou reklamu, můžeš si udělat bannery, které nabídneš za drobný poplatek na jiné stránky, které už běží…

Další odpovědi
Lgee

Časem na takové dětské myšlenky přestaneš myslet.

CTTON

Edison – lacinou.. velmi pobavilo.. :D

Edison

Asi jsi to nedělal, viď… Nebo nevíš, co mám na mysli…

CTTON

Napsal si lacinou reklamu, Facebook vážně nemá lacinou reklamu.