lukas.lukas

Kde sehnat kvalitní ale za to levné audio do auta ?

Subwoofer v boxu (aspon 1000W/RMS), zesilovač atd.

Nejlepší odpověď
venkovan

Kvalitní a levné – to mi nejde dohromady. Snad v bazaru.
Nicméně v autě bych měl mít takovou hlasitost rádia abych slyšel co se děje venku. Třeba jestli ještě ta husa co jsem přejel kejhá, či jestli do podlahy auta zespodu mi mlátí dědek holí a nebo jen větev, případně zda za mnou nejede sanita, policie, hasiči a další vozidla s právem přednosti jízdy.
Už se skutečně staly nehody, kdy řidič vypovídal, že měl tak hlasité rádio, že tu lokomotivu u přejezdu neslyšel

Další odpovědi
Tlaky

Tato kombinace požadovaného se jeví téměř nemožná.Jedině to zkusit u „čorkařů“

Kotvič

Chánov, rychle kvalitě s nějakym tim flíčkem, pod pultovky..

Zdroj: www.romales.com