22aa

Kde sehnat další VHS se sportem a zprávami a jinými pořady z vlastní tvorby?

Dobrý den.
Prosil bych až přijdou další penízky tak si přeju najít na netu nějaké VHSky, na kterých je sport, zprávy a další pořady z vlastní tvorby
Neznáte někoho, kdo má inzertní serve,r kde bych to našel, ale hezky česky, ne v cizině. V cizině si můžu stáhnout i na Youtube, což je zbytečné ta cizí videa koupit.
Děkuji
22aa.
Poznámka: Většinou tam nahravájí furt jenom filmy z roku král klacek místo sportu nebo např. zpráv z tv.
Sháním také volby na vhs z tv.
Našel jsem sporty jen od jednono ale pokud se vyprodají tak sport na vhskách zanikne.
Vše co je ke shlédnutí i na tom čt půjdou jen sporty z roku 2020 což je z roku monarchie v roce 18. století.
Prosím pošlete mi odkazy na nahrané vhsky ke koupi.
A musí to být z tv nikoliv v hrozné digitální kvalitě.
Digitál -Hrozí zkáza očí.
22aa

Odpovědi
elkon

Máš to pomotané. VHS je už mrtvý systém. Zárukou kvality je digitální záznam.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Jenže širokoúhlé video na mobilu což má 320×240 je k ničemu tím bych si kazil oči.
To jsem měl na mysli.
A nové filmy jsou pro malé děti samé pohádky.
I když je rozmazná vhs tak u vhs to je něco jiného.
mám radši staré zprávy filmy nebo sport
Protože sport nový nebo zprávy to je furt do kola furt o covidu nebo sport na staré tv to půjde ale nebudu kvůli tomu kupovat lcd levnou neznačkovou sračku s kvalitou displeje za 5 kč.
A tak mi půjdou jen nové filmy.
A mě se pohádka nelíbí.

22aa

Nenajdete inzeráty s rozmazamými vhs se spotem nebo zpávami, což mě se nové věci na dvd nelíbí.

22aa

Prosím najděte mi vhsky se spotem,zprávy na internetě?
Děkuji.