briketka10

Kde se mi objeví následovaná kategorie, kterou si označím ??

jak to mám udělat, aby se mi objevila ?

vše dle nápovědy jsem udělala správně
žlutý křížek zaškrtla a mám v profilu tři
kategorie, ale upozornění jsem neviděla..
Děkuji Vám za odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

Při nastaven profilu í jsou tři nadpisy Následování – Emaill – Profil.

V Následování se ti objevilo – Následované kategorie – Přidat – to je všechno.
Pak klikneš na Email a zatrhneš – zasílat nové otázky následovaných kategorií a Uložit nastavení

Zprávy budeš dostávat na email, když někdo vloží otázky do kategorií, které jsi nastavila.

Tak nějak by to mělo být.

briketka10

annas
už to mám nastavený tak jak si
to napsala snad je to dobře né
na 100% je to správně a bude
to fungovat já poslouchám
Zemana, jak šprechtí anglicky
a válím se smíchy nikdo mu prej
nerozuměl, páč neměli překlad,
ale i tak mu tleskali ze slušnosti :))

Andělé

:))

johana 56

:))

zzzzz

To následování je mi také záhadou. Když následuji profil, tak jen v odpovědích a otázkách, už ne v diskuzi. Chtěla jsem následovat někoho, kdo je skoro pořád v diskuzi, i když jsem si ho zadala jako následované slovo, přesto ho v můj stream nemám:-(((

zzzzz

Smazala jsem si sama sebe .-)))

briketka10

zzzzz
a jak prosím tě ???

zzzzz

Nahlásila jsem sama sebe, důvod ostatní:-))) Admin bude čučet, bude si myslet, že už jsem se dočista zbláznila:-))) No ještě aby ne, tady z toho .-)))

briketka10

ahá svou odpověď
ty naše trdýlko :O

briketka10

annas
hned to zkusím ten email tam zaškrtnutý nemám :O

zzzzz

Annas a v tom můj stream se to teda neobjeví?