Odpovedi18

Kde najdu zboží za 1/3 ceny, abych ho pak mohl prodat za více?

S tím, že ho koupím ve velkém (například 15kusů triček)

Nejlepší odpověď
Klaproth

Za 1/3 ceny snad jenom kradené nebo padělané. Žádný výrobce ti na pouhých 15 triček množstevní slevu nedá.

Další odpovědi
Drap

Musíš tam, kde dávají 2/3 slevu.

Mc Merkurion

… to je jednoduchý >>> nakoupíš SAPě a pak prodáš ve svém butiku ( tak jako všichni butikáři) … jiná možnost nejni …

Elk

To víš, že Ti to řeknu…! A pak vyděláš víc, než já. Nee....... to byl fór. Asi někde v bazarech, na inzerátech, tam kde jsou akční slevy, aukce. Jestli to má ale vynášet, tak to chce kapitál, jinak je to paběrkování.

Hlada

Nikde.
Díky otevřenému obchodu a konkurenci neexistuje žádné zboží, na kterém by měl poslední obchodník marži přes 200%. Rabat se dává maximálně v desítkách procent, pokud jde o kamiony a kontejnery, ne balík triček do tašky.

df

Dobrá otázka. Zkus obchodovat použité zboží a prodavej o 20% dráž

xxx3

alibaba.com ;) Ale 15ks triček není moc „ve velkém“. To spíš tak 15 tisíc.