Kde na světě najdu toto místo z fotografie?

Potřeboval bych poradit,kde najdu toto místo na světě z fotografie. dě­kuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Zcela jasně Utah, USA.

Další odpovědi
marci1

Připadá mi to jako „Monument Valley“ Nachází se na jižní hranici státu Utah se severní Arizonou v blízkosti Four Corners. Často se zde natáčí filmy. 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Monument_Va­lley

JájsemRaibek

Nejsem si jist, ale myslím, že v Austrálii. Možná mě někdo opraví, že to je v USA, ale já bych tipoval právě tu Austrálii podle té načervenalé barvy.

quentos

„… na světě z fotografie“? Co je to svět z fotografie?

zjentek

V Jutahu!